KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13614449
nr 1361 4449
Oidentifierad konstnär. 1700-/1800-tal, Flodlandskap. Ej signerad. Olja på pannå, 30x40 cm
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 23 november 2020
kl 18:34:58
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr